NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

metin2 sipariş esnasında meydan adınız tescil edildikten sonrasında aptal iadeli olası olmadığı karınin onaylama edilmemektedir.

Oyuncu skornıza göre size reva olan paketi yeğleme edebilirsiniz. Online skorları kişinin kullanmaına gereğince bileğdavranışmektedir.

Aktris nüshanıza için size şayeste olan paketi yeğleme edebilirsiniz. Online adetları kişinin yararlanmaına gereğince bileğalışverişmektedir.

Server files versiyonları mevcuttur her devran şimdiki versiyon istimal etmek iyidir 40k files örneğin şuanda en şimdiki olması lüzumlu. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler bile ilk bölük game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. He devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun kucakin bizlere 

kızıllık ufak yollu serlayayım diyorsanız öbür türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server esasen tutulmaz harcadıgınız parada üstına kar lafır düzenci bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu mesleklere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Biçimli tutarlı seviye bir sunucu aözım derseniz ihvan hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimum gözden çıakıl. sonrasındada mahiye ödemeniz 1500 2000 tl yöreı evet ama dediğim özellikle MYSQL ve php üzerine bilginiz yoksa zinhar bulaşmayın gayrı eksikleri kafanıza hulliyatlan sorunları netten bulursunuz yalnız bu 2 iş üzerine bilginz yoksa ırak durun.

Ödeme çalışmaleminizi yapmış olduktan sonra yaklaşık minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 1200 Tenha core ve kanal kuruluşsına iye oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum düzenci cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

İade namevcut teslimat nanay. Mevhibe numarası deseniz top öykü öyle bir mevhibe numarası da nanay. Sitede sair insan WhatsApp'ta farklı isim fakat gel gör ki ikisi de aynı nefer.

Beni bu forumda uyma fail olursa belirli bir süre Metin2 hakkında mevzu harismadığımı ayrım edeceklerdir.

Bu sitedeki sineeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Farklı sitelerin dâhileriklerimizi destursuz kopyalaması yerinde işlem konstrüksiyonlır.

Oyun sunucularında ve eklenti/fileslerde iadeli/silme veya trok kabil çalışmalemler nasıl yoktur.

cd /usr/game yapmış olduktan sonra sh start.sh komutunu giriyoruz bize muhtemelen kaç ch açılmasını soracak seçeceksiniz ve 2 3 dk içerisinde kumar açılacaktır çıktı client ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Client dedimde aklıma pack geldi packdeki düzenlemeleri ise 

Hoppadak bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve öteki bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Oyunu çaldatmaıştırmak bâtınin lazım libler vardır bu göz at mevzuyu henüz detaylı sonrasında anlatacağım libleri lib klasörü kucakine atıyoruz. Sahne sinei düzenlemeleri usr/game/ kısmından yapacaksınız örneğin quest düzenleyeceğiniz hengâm Fizezilla ile işiniz oluyor yalnız bir oyuncunun bilgilerne bakacağınız mevsim iş bileğkonuiyor veya bir oyuncuyu düzenleyeceğiniz ahit ozaman devreye ne giriyor ?

Paketlerimizin üzerinde usa vurma alabileceği oyuncu adetları belirtilmiş olup alabileceğiniz düzenci skorsı kullandınız RAM ve CH miktarına bakılırsa değçalışmaebilmektedir Nesne Market satımlarımdaki ödemeyi nite alacağım?

metim2 pvp serverer

Report this page